Przyciągnij pokolenie Y nowoczesnymi technologiami komunikacji w środowisku pracy Przyciągnij pokolenie Y nowoczesnymi technologiami komunikacji w środowisku pracy
Przyciągnij pokolenie Y nowoczesnymi technologiami komunikacji w środowisku pracy
Intel® Core™ vPro™ processor family

Technologie komunikacji w środowisku pracy

Czy myślisz o zmianach w infrastrukturze komunikacyjnej? Oceniasz obecne technologie komunikacji w środowisku pracy i zastanawiasz się, czy spełnią oczekiwania pracowników z pokolenia Y, którzy wchodzą na rynek pracy?

Czy myślisz o zmianach w infrastrukturze komunikacyjnej? Oceniasz obecne technologie komunikacji w środowisku pracy i zastanawiasz się, czy spełnią oczekiwania pracowników z pokolenia Y, którzy wchodzą na rynek pracy?

Masz całkowitą rację, jeśli myślisz o wykorzystaniu zalet, które pokolenie Y może zaoferować. Świadome potencjalnych korzyści z umożliwienia pracownikom pokolenia Y osiągnięcia najlepszej wydajności, organizacje myślące o przyszłości już zaczynają zapewniać środowiska pracy z technologiami komunikacji biznesowej, które odpowiadają ich potrzebom. W zamian organizacje te uzyskują wysoce umotywowanych, utalentowanych pracowników, którzy przejawiają wiele ważnych cech.

Jako przedstawiciele pokolenia cyfrowego, które wychowało się w hiper-połączonym świecie, pracownicy z pokolenia Y sprawnie korzystają z technologii.

Są także naturalnymi graczami zespołowymi, czerpią satysfakcję ze wspólnej pracy, dzięki czemu środowiska Ujednoliconej komunikacji i współpracy (UC&C) stają się ich „naturalnym środowiskiem”.

Jak więc można zagwarantować elastyczne i zwiększające zaangażowanie środowisko pracy — z nowoczesną technologią komunikacji — które będzie przyciągać i utrzymywać pracowników najwyższej jakości?

Firma Fujitsu ma odpowiednie zaplecze, technologię i wiedzę, aby pomagać firmom w pełnym wykorzystaniu ich infrastruktury do współpracy i technologii komunikacji w miejscu pracy. Jesteśmy partnerem ze złotym certyfikatem firmy Microsoft i mamy wysoce wykwalifikowanych specjalistów oraz rozległe doświadczenie z technologiami do współpracy firmy Microsoft, jak na przykład Microsoft Lync, którą zaczęliśmy wprowadzać jako nowe pilotażowe rozwiązanie obok istniejącego wewnętrznego ekosystemu oprogramowania firmy Microsoft, takiego jak Microsoft Exchange i Microsoft SharePoint. Jest to kompletny zestaw rozwiązań UC&C, który gwarantuje pozytywne doświadczenia i akceptację użytkowników. Innowacyjne urządzenia frontowe, takie jak wybrane modele komputerów z serii Fujitsu ESPRIMO, oferują tak zwany tryb niskiej mocy aktywnej, który pozwala urządzeniu zastąpić tradycyjny telefon i realizować nowe scenariusze zastosowania.

Właśnie tutaj może pomóc firma Fujitsu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zobaczyć, w jaki sposób firma Fujitsu oraz jej produkty i usługi mogą pomóc w znalezieniu właściwej technologii komunikacji w środowisku pracy dla firmy.


Kontakt