Wygraj walkę o utalentowanych pracowników dzięki właściwym rozwiązaniom technologicznym w środowisku pracy Wygraj walkę o utalentowanych pracowników dzięki właściwym rozwiązaniom technologicznym w środowisku pracy
Wygraj walkę o utalentowanych pracowników dzięki właściwym rozwiązaniom technologicznym w środowisku pracy
Intel® Core™ vPro™ processor family

Rozwiązania technologiczne w środowisku pracy

Czy jesteś gotowy na zmianę dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym w środowisku pracy?

Czy jesteś gotowy na zmianę dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym w środowisku pracy?

Pokolenie Y wkrótce będzie dominującym pokoleniem na rynku pracy, a pracodawcy chcący maksymalnie wykorzystać ich zdolność adaptacji i pragnienie zdobywania nowych umiejętności będą musieli się szybko przystosować. Co więcej, wprowadzone przez nich trendy, takie jak BYOD (przynieś swoje urządzenie), będą tylko się nasilać w miarę wchodzenia kolejnych pokoleń na rynek pracy. To pokolenie ma zupełnie nowy zestaw oczekiwań wobec pracodawców, takich jak błyskawiczny i ciągły dostęp do informacji za pośrednictwem urządzeń przenośnych, takich jak tablety i notebooki — to coś, co nie wszyscy pracodawcy mogą im zapewnić. Są przyzwyczajeni do elastyczności, którą technologia mobilna wnosi w ich życie osobiste, więc tradycyjnie sztywne procedury i środowiska pracy wielu pracodawców mogą być dla nich zupełnie obce. Tylko organizacje, które będą w stanie zapewnić środowisko pracy oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, a zatem elastyczne, budzące zaangażowanie środowisko pracy niezależne od miejsca, będą w stanie przyciągnąć i utrzymać pracowników najwyższej jakości.

Jak więc możesz zaproponować atrakcyjne rozwiązania technologiczne w miejscu pracy i wygrać walkę o najbardziej utalentowanych pracowników?

Firma Fujitsu rozumie, że technologia odgrywa istotną rolę w życiu zawodowym i osobistym tego pokolenia. Jego przedstawiciele wolą korzystać z serwisów społecznościowych, komunikatorów, blogów i internetowych encyklopedii zamiast tradycyjnych narzędzi komunikacyjnych i oczekują, że technologia, która stwarza im możliwości w życiu osobistym, będzie także wspomagać innowacje i współpracę w środowisku pracy.

Właśnie dlatego firma Fujitsu wspomaga organizacje produktami i usługami, które tworzą środowiska pracy pozwalające pracownikom osiągnąć więcej. Nasi klienci wiedzą, że optymalizacja środowiska pracy umożliwia budowę antropocentrycznych, inteligentnych i nowoczesnych środowisk pracy, które zwiększą możliwości pracowników teraz i w przyszłości.

Właśnie tutaj może pomóc firma Fujitsu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zobaczyć w jaki sposób firma Fujitsu może pomóc w ocenie aktualnego środowiska pracy i znalezieniu rozwiązań technologicznych dla środowiska pracy w celu zdobycia najbardziej utalentowanych pracowników.


Kontakt