Spokój umysłu — dzięki właściwym rozwiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa wirtualizacji! Spokój umysłu — dzięki właściwym rozwiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa wirtualizacji!
Spokój umysłu — dzięki właściwym rozwiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa wirtualizacji!
Intel® Core™ vPro™ processor family

Rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa wirtualizacji

Interesujesz się zaletami wirtualizacji środowiska pracy, ale martwią Cię potencjalne problemy dotyczące bezpieczeństwa i nieznalezienie właściwych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa wirtualizacji dla firmy?

Interesujesz się zaletami wirtualizacji środowiska pracy, ale martwią Cię potencjalne problemy dotyczące bezpieczeństwa i nieznalezienie właściwych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa wirtualizacji dla firmy?

Zarządzanie dzisiejszą infrastrukturą środowiska pracy to coraz bardziej złożone zadanie. Kierownicy ds. IT stają przed wyzwaniami dotyczącymi kontroli kosztów, bezpieczeństwa, mobilności i konsumeryzacji — zwłaszcza wobec rosnącej popularności koncepcji BYOD (przynieś swoje urządzenie). Wirtualizacja to skuteczny sposób realizacji tych coraz bardziej zróżnicowanych wymogów. Umożliwia firmom także ograniczanie pracochłonności i kosztów zarządzania, zwiększanie elastyczności i podnoszenie jakości usług dla użytkowników pełniących różne funkcje.

Ponadto fakt, że wszystkie dane są hostowane centralnie, eliminuje ryzyko kradzieży danych. Tworzenie kopii zapasowych danych już nie zależy od użytkownika końcowego, co ogranicza do minimum ryzyko utraty danych i zwiększa bezpieczeństwo IT.

Wciąż jednak istnieją pewne pułapki dotyczące bezpieczeństwa i zaufany partner może pomóc w ich uniknięciu poprzez wdrożenie i wsparcie skutecznych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa wirtualizacji!

Jak więc znaleźć właściwego partnera strategicznego dla potrzeb strategii wirtualizacji w firmie i związanych z nią kwestii bezpieczeństwa?

Niezależnie od tego, które technologie wirtualizacji będą najlepiej dopasowane do konkretnych celów klienta, firma Fujitsu dostarczy rozwiązanie wirtualnych komputerów klienckich z jednego źródła w celu zapewnienia dynamicznych środowisk pracy użytkownikom końcowym.

Produkty infrastrukturalne firmy Fujitsu dla centrów danych, takie jak serwery FUJITSU PRIMERGY i systemy pamięci masowej FUJITSU ETERNUS, stanowią doskonałą podstawę. Te produkty, a także urządzenia dostępowe używane w tym kontekście, posiadają certyfikaty dla wszystkich wiodących produktów wirtualizacji i zostały pomyślnie sprawdzone w niezliczonych projektach wirtualizacji.

Firma Fujitsu traktuje kwestie zgodności, bezpieczeństwa i prywatności bardzo poważnie i opracowuje technologie, aby je rozwiązywać. Nasza holistyczna koncepcja bezpieczeństwa eliminuje pojedyncze punkty awarii, ponieważ usługi w chmurze są świadczone z różnych standardowych lokalizacji, które skonfigurowano w celu zapewnienia wysokiej dostępności i bezpieczeństwa zgodnego z wymaganiami certyfikatów — na przykład TÜV poziom 4 (fizyczne zabezpieczenie danych), ISO 27001 (i inne) i certyfikaty BSI — gwarantuje zgodność z najbardziej restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa i zgodności.

Właśnie dlatego firma Fujitsu może pomóc.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zobaczyć, w jaki sposób firma Fujitsu oraz jej produkty i usługi mogą pomóc w stworzeniu planu pomyślnego wdrożenia rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa wirtualizacji.


Kontakt