Nie trać kontroli — dzięki właściwym rozwiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa urządzeń przenośnych! Nie trać kontroli — dzięki właściwym rozwiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa urządzeń przenośnych!
Nie trać kontroli — dzięki właściwym rozwiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa urządzeń przenośnych!
Intel® Core™ vPro™ processor family

Rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa urządzeń przenośnych

Tracisz kontrolę nad urządzeniami przenośnymi? Obawiasz się naruszeń bezpieczeństwa danych i niezgodności? Przyjrzyjmy się rozwiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa urządzeń przenośnych!

Tracisz kontrolę nad urządzeniami przenośnymi? Obawiasz się naruszeń bezpieczeństwa danych i niezgodności? Przyjrzyjmy się rozwiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa urządzeń przenośnych!

Nowoczesne firmy uzyskują korzyści, które można osiągnąć poprzez pełne wykorzystanie ciągle ewoluujących możliwości i mocy smartfonów i tabletów jako narzędzi biznesowych. Zwiększenie mobilności procesów biznesowych może zapewnić znaczący wzrost wydajności, ale jakie będą potencjalne koszty braku zarządzania? Czy dane wrażliwe są bezpieczne i kontrolowane? Czy właściwe osoby mają dostęp do właściwych narzędzi mobilnych? Przy braku zarządzania i kontroli zagrożenia mogą szybko przeważyć korzyści.

Dlatego należy znaleźć właściwe rozwiązanie dotyczące bezpieczeństwa urządzeń przenośnych dla firmy, aby móc korzystać ze wszystkich zalet technologii mobilnych!

Firma Fujitsu zabezpiecza komunikację mobilną. Wzmocnione zabezpieczenia, które docierają wszędzie tam, gdzie dane, chroniąc każdy punkt rozszerzającego się środowiska mobilnego. Firma Fujitsu oferuje rozwiązania dotyczące zabezpieczenia urządzeń przenośnych o przełomowej architekturze, które działają na poziomach urządzenia, aplikacji i sieci.

Bezpieczne śledzenie egzekwuje zasady bezpieczeństwa, a także automatycznie wykrywa potencjalne zagrożenia i inteligentnie dostosowuje ustawienia zabezpieczeń w celu ograniczenia ryzyka. Bezpieczne śledzenie szybko wykrywa urządzenia, które nie przestrzegają wstępnie zdefiniowanych zasad bezpieczeństwa, a następnie podejmuje ustalone działania.

Bezpieczny dostęp. Zarządzane usługi dla urządzeń przenośnych firmy Fujitsu umożliwiają działowi IT zaoferowanie użytkownikom urządzeń przenośnych bezpiecznego, szyfrowanego dostępu do określonych aplikacji biznesowych z poziomu inteligentnego urządzenia. To prosty, elastyczny i bezpieczny sposób realizacji rosnącego zapotrzebowania na dostęp urządzeń przenośnych do firmowego intranetu i aplikacji o znaczeniu krytycznym.

Bezpieczna brama wprowadza inteligentne zabezpieczenia do sieci. W połączeniu z bezpiecznym dostępem brama kontroluje dostęp do wszystkich firmowych aplikacji i rejestruje wszelki ruch aplikacji mobilnych na potrzeby zgodności i raportowania.

Właśnie dlatego firma Fujitsu może pomóc.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zobaczyć, w jaki sposób firma Fujitsu oraz jej produkty i usługi mogą pomóc w stworzeniu planu pomyślnego wdrożenia rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa urządzeń przenośnych.


Kontakt