Fujitsu Financial Services

Fujitsu Financial Services

Innowacyjne oferty finansowania dla rozwiązań Fujitsu Workplace

Fujitsu Financial Services pomoże Ci pozyskać technologię jutra już dziś. Dzięki naszym wyjątkowym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb rozwiązaniom finansowym rozwiązujemy problemy wynikające ze zmniejszających się budżetów, ryzyka transferu technologii oraz rozproszonego ryzyka finansowego.

Finansowanie to ważny składnik decyzji o inwestycji IT

Usługi finansowania Fujitsu Financial Services są oparte na naszych doświadczeniach w środowiskach komercyjnych i finansowych, dzięki czemu zyskujesz pewność, że strategia finansowa w dziedzinie IT, obejmująca sprzęt, oprogramowanie i usługi, jest właściwa i poparta elastycznymi warunkami płatności, dostosowanymi do działań biznesowych i celów. Dzięki takiemu podejściu usługi finansowania Fujitsu Financial Services pomagają małym i średnim firmom, agencjom rządowym, a także organizacjom z sektora publicznego w optymalizacji finansów i zarządzaniu cyklem eksploatacji w środowisku IT.

Nasze usługi finansowania wybiegają dalece poza zwykłe zapewnianie środków na zakup najnowszych technologii. Dzięki ścisłej współpracy jesteśmy w stanie prawidłowo dopasować koszty inwestycji w dziedzinie IT. Dopracowane opcje finansowania są oparte na elastycznych i modułowych rozwiązaniach na zasadzie „płać tylko, gdy używasz” oraz „płać w miarę rozwoju”. Oferujemy także konsultacje umożliwiające dostosowanie wydatków na IT do zysków lub budżetu, umożliwiając w ten sposób prognozowanie wydatków i dostępnych środków w przyszłości. Nasze usługi obejmują pełny cykl eksploatacji — od finansowania poprzez zmianę technologii, zakup, zarządzanie finansami do wycofywania elementów infrastruktury IT — co pozwala firmie skoncentrować się na głównej działalności.