The World is Your Workplace The World is Your Workplace
The World is Your Workplace
Intel® Core™ vPro™ processor family

Miejsce pracy przyszłości

Świat się zmienia. Miejsca pracy zmieniają się wraz z nim. Pracownicy mają zróżnicowane i rosnące oczekiwania wobec swoich pracodawców, a szybki rozwój technologii sprawia, że mogą one zostać zrealizowane. Miejsce pracy tworzą ludzie należący do różnych pokoleń. Mają oni różnorodne potrzeby i preferencje. Pozyskiwanie talentów stało się prawdziwą rywalizacją. Pracodawcy muszą więc bardziej się starać. Stoi przed nimi zadanie zaspokojenia indywidualnych potrzeb swoich pracowników. Miejsca pracy muszą odpowiadać każdemu pokoleniu — od baby boomerów po milenialsów. Miejsce pracy, które zaspokaja potrzeby pracowników z różnych pokoleń wyróżnia się na tle konkurencji i zapewnia doskonałe możliwości rozwoju firmy.

Zapewnienie pracownikom swobody i elastyczności mogłoby jednak narazić Twoją firmę na ryzyko. Dział informatyczny musi więc zachować kontrolę nad miejscem pracy przyszłości. W jaki sposób? Bezpiecznie łącząc ludzi, dane i technologie. Co może pomóc w przezwyciężeniu tych wyzwań? Znalezienie partnera, który potrafi przekształcić je w nowe możliwości. Miejsce pracy przyszłości może zapewnić pracownikom wszystko, czego oczekują, bez konieczności rezygnowania z bezpieczeństwa informatycznego. Firma Fujitsu pomoże Ci stworzyć miejsce pracy przyszłości. Dzięki nam pracownicy zyskają możliwość elastycznej pracy w dowolnym miejscu i czasie. Dział IT może zapewnić firmie bezpieczeństwo. Uzyskasz dzięki temu najlepsze wyniki biznesowe.  Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zawartością tej witryny lub obejrzyj film.

Pokaż szczegóły Ukryj szczegóły Co oferuje firma Fujitsu

LIFEBOOK U7x7

Połączenie niezwykłej mobilności i bezpieczeństwa
FUJITSU LIFEBOOK U7x7 to cienki, lekki i stylowy ultramobilny notebook dla profesjonalistów. Dzięki ekranowi o przekątnej 31,75cm (12,5 cala) i wadze 1,15 kg (2,54 funta) zapewnia niezwykłą mobilność. Przeciwodblaskowa matryca HD, FHD lub FHD z opcjonalnym dotykowym wyświetlaczem gwarantuje wygodne oglądanie wyświetlanych treści, a czytnik naczyń krwionośnych lub linii papilarnych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przemyślana konstrukcja łączy obecność starszych interfejsów, takich jak pełnych rozmiarów port VGA, i nowoczesną możliwość ulepszania sprzętu w cienkiej i wytrzymałej obudowie. Wspólny replikator portów w rodzinie LIFEBOOK U zapewnia dzielenie się plikami w miejscu pracy w nowoczesnym stylu.
Dowiedz się więcej

LIFEBOOK T937

Najwyższa wydajność
Tablet FUJITSU LIFEBOOK T937 to uniwersalny Ultrabook™ 2-w-1, który spełni wysokie wymagania profesjonalistów wyznających dynamiczny styl pracy. Niezwykle smukła, trwała obudowa magnezowa, zaledwie 19,8 mm wysokości i lekka konstrukcja umożliwiają komfortowe podróżowanie. Wystarczy obrócić wyraźny, obrotowy ekran dotykowy FHD o przekątnej 33,8 cm (13,3 cala) z możliwością obsługi rysikiem i palcem, aby przejść do trybu tabletu. Nowa podświetlana klawiatura, funkcje zabezpieczeń spełniające standardy korporacyjne, wysuwane złącze LAN i wbudowany moduł 4G/LTE zapewniają bezpieczeństwo pracy w każdym miejscu. Dzięki opcjonalnemu replikatorowi portów z dokowaniem USB typu C zapewnia on najwyższą wygodę w biurze.
Dowiedz się więcej

STYLISTIC R727

Nieograniczona użyteczność i wydajność dzięki urządzeniu 2 w 1
Tablet STYLISTIC R726 firmy FUJITSU z wyświetlaczem przeciwodblaskowym o przekątnej 31,8 cm (12,5 cala) można przekształcić w notebooka o pełnej wydajności — wystarczy podłączyć wąską klawiaturę magnetyczną o dużej mocy. Jego obudowa wykonana ze stopu magnezowo-aluminiowego zapewnia wytrzymałość niezbędną profesjonalistom biznesowym w ciągłym ruchu i pozwala na korzystanie w z niego w trybie tabletu lub pracę w trybie notebooka w dowolnym miejscu. Dzięki czułemu wyświetlaczowi możesz oczywiście korzystać z cyfrowego pióra do wykonywania notatek lub podpisów na tablecie w taki sam sposób, w jaki pisze się na kartce papieru. Funkcje łączności, zarządzania i zabezpieczeń klasy korporacyjnej, takie jak obsługa sieci 4G/LTE, szyfrowane dyski i uwierzytelnianie z użyciem standardu NFC, pozwalają wykonywać pracę w dowolnym miejscu. Zawsze masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne.
Dowiedz się więcej

LIFEBOOK P727

Wydajność w wielu trybach
Tablet FUJITSU LIFEBOOK P727 to ultralekkie, przenośne urządzenie 2 w 1 umożliwiające pracę na zasilaniu akumulatorowym przez cały dzień oraz dynamiczną pracę w wielu trybach. Dzięki najnowszym procesorom Intel urządzenie można z łatwością wykorzystywać do obsługi wymagających aplikacji do projektowania i tworzenia ilustracji. Produkt jest dostarczany z systemem operacyjnym Windows 10 Pro i wiodącą w branży technologią uwierzytelniania za pomocą czytnika naczyń krwionośnych, tak aby spełnić wymagania Twojej firmy w zakresie bezpieczeństwa.
Dowiedz się więcej

STYLISTIC Q616

Urządzenie 2 w 1 łączące mobilność i i moc
Tablet STYLISTIC Q616 to kompaktowe, pozbawione wentylatora urządzenie 2 w 1 o smukłej i lekkiej konstrukcji. Czas pracy akumulatora równy całemu dniu, wzmocniony, antyrefleksyjny wyświetlacz obsługiwany za pomocą rysika i dotyku. Podłączana klawiatura, stacja dokująca, moduł 4G/LTE i opcje zabezpieczeń zapewniają wytrzymałość i elastyczność potrzebne do zarządzania firmą.
Dowiedz się więcej

Zarządzana mobilność

Zapewnienie antropocentrycznego środowiska pracy

Zarządzana mobilność firmy Fujitsu to kompletna usługa zarządzania i wsparcia urządzeń, aplikacji i użytkowników przy konsekwentnej realizacji wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Więcej informacji

Usługi klientów wirtualnych

Wszechstronne rozwiązanie wirtualizacji pulpitu i aplikacji, które zostało opracowane, aby pomóc w zmniejszeniu kosztów IT, zwiększeniu indywidualnych możliwości każdego pracownika i zapewnieniu solidnego bezpieczeństwa danych.

Więcej informacji

Klasyczne usługi dotyczące stanowisk pracy

Klasyczne usługi dotyczące stanowisk pracy firmy Fujitsu zapewniają centralne zarządzanie całym cyklem eksploatacji zasobów IT użytkowników końcowych — od dostarczenia zasobów, poprzez obsługę aż po utylizację.

Więcej informacji

Rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa środowiska pracy

Zrównoważenie bezpieczeństwa środowiska pracy i wydajności pracowników

Utrata lub wyciek danych wrażliwych z urządzeń użytkowników to istotne zagrożenie dla każdej firmy. Specjaliści ds. IT stoją przed wyzwaniem związanym z ochroną firmowych sieci, danych i usług przy jednoczesnym zapewnieniu swobodnego dostępu do informacji oraz szybszej, bardziej efektywnej komunikacji w celu zwiększenia wydajności. A wszystko to musi być realizowane w zmieniającym się środowisku zagrożeń.

Kompleksowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa środowiska pracy firmy Fujitsu mogą pomóc zrównoważyć bezpieczeństwo i dostęp oraz zagwarantować maksymalną możliwą wydajność pracowników i ochronę firmy.

Więcej informacji

Studia przypadków / white Papers

grafika

inny