Przełom na drodze do nowej ery bezpieczeństwa informacji Przełom na drodze do nowej ery bezpieczeństwa informacji
Przełom na drodze do nowej ery bezpieczeństwa informacji
Intel® Core™ vPro™ processor family

Bezpieczne środowisko pracy

The Secure Workplace

Czy nowe technologie mobilne zagrażają bezpieczeństwu informatycznemu?

Mobilność środowisk pracy w różnych regionach geograficznych, branżach i profilach zawodowych zwiększa się, a pracownicy żądają szybszego zdalnego dostępu do coraz bardziej rozproszonych danych. Z kolei stopniowe wymuszanie przez młodych uzdolnionych pracowników stosowania rozwiązań BYOD i korzystania z serwisów społecznościowych w pracy przysparza specjalistom ds. bezpieczeństwa informacji nowych zmartwień.

Jednak odcięcie takich możliwości nie rozwiąże problemu — może to doprowadzić do utraty nowych korzyści i szansy na zwiększenie wydajności.  Jak więc zachować kontrolę bez uszczerbku dla wygody użytkowników?

Wraz z ewolucją środowiska pracy musi zmieniać się także technologia używana do zabezpieczania firmowych sieci, danych i usług. Zrównoważenie dostępu do informacji i wydajności pracowników z ochroną danych i bezpieczeństwem środowiska pracy nie jest łatwe — zwłaszcza w świecie coraz bardziej zaawansowanych zagrożeń.

Pokaż szczegóły Ukryj szczegóły Co oferuje firma Fujitsu

LIFEBOOK U7x7

Połączenie niezwykłej mobilności i bezpieczeństwa
FUJITSU LIFEBOOK U7x7 to cienki, lekki i stylowy ultramobilny notebook dla profesjonalistów. Dzięki ekranowi o przekątnej 31,75cm (12,5 cala) i wadze 1,15 kg (2,54 funta) zapewnia niezwykłą mobilność. Przeciwodblaskowa matryca HD, FHD lub FHD z opcjonalnym dotykowym wyświetlaczem gwarantuje wygodne oglądanie wyświetlanych treści, a czytnik naczyń krwionośnych lub linii papilarnych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przemyślana konstrukcja łączy obecność starszych interfejsów, takich jak pełnych rozmiarów port VGA, i nowoczesną możliwość ulepszania sprzętu w cienkiej i wytrzymałej obudowie. Wspólny replikator portów w rodzinie LIFEBOOK U zapewnia dzielenie się plikami w miejscu pracy w nowoczesnym stylu.
Dowiedz się więcej

LIFEBOOK S937

Stylowy i wytrzymały partner biznesowy
FUJITSU LIFEBOOK S937 to notebook z ekranem dotykowym, doskonały dla wymagających osób, które często podróżują w sprawach służbowych. Gdziekolwiek jesteś pracuj wygodnie ze stylowym, lekkim notebookiem w wadze od 1,19 kg. Czas pracy akumulatora nawet do 21 godzin. Krystalicznie czysty wyświetlacz WQHD 33,8 cm (13,3 cala) lub opcjonalnie antyodblaskowy wyświetlacz Full HD. Unikalny czytnik układu naczyń krwionośnych dłoni zapewniający łatwą i bezpieczną pracę. Korzystaj z wszechstronności dzięki wnęce modułowej i replikatorowi portów, które zapewniają najwyższą w tej klasie wygodę pracy biurowej.
Dowiedz się więcej

Rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa środowiska pracy

Zrównoważenie bezpieczeństwa środowiska pracy i wydajności pracowników

Utrata lub wyciek danych wrażliwych z urządzeń użytkowników to istotne zagrożenie dla każdej firmy. Specjaliści ds. IT stoją przed wyzwaniem związanym z ochroną firmowych sieci, danych i usług przy jednoczesnym zapewnieniu swobodnego dostępu do informacji oraz szybszej, bardziej efektywnej komunikacji w celu zwiększenia wydajności. A wszystko to musi być realizowane w zmieniającym się środowisku zagrożeń.

Kompleksowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa środowiska pracy firmy Fujitsu mogą pomóc zrównoważyć bezpieczeństwo i dostęp oraz zagwarantować maksymalną możliwą wydajność pracowników i ochronę firmy.

Więcej informacji